اخبار روز

حادثه عجیب برای مرد میانسال در میدان آزادی

سید جلال ملکی در این‌باره گفت: در ساعت ۲۰:۲۷ شب گذشته، در تماس مردمی با سامانه ۱۲۵ اعلام شد که فردی بر روی نرده‌های پایانه مسافربری غرب گیرکرده و دچار مصدومیت نیز شده است. در همین راستا ستاد فرماندهی، آتش‌نشانان دو ایستگاه را به محل حادثه واقع در میدان آزادی، بزرگراه محمدعلی جناح، ترمینال غرب اعزام کرد.

به گزارش ایسنا، وی با بیان اینکه آتش‌نشانان ظرف مدت سه دقیقه در محل حاضر شدند، گفت: با حضور آتش‌نشانان در محل مشاهده شد که مردی حدودا ۴۴ ساله در حال خروج از پایانه مسافربری غرب بوده که به دلیل نامشخصی تصمیم گرفته تا به جای عبور از محل مجاز، از روی دیوار و نرده‌های نصب شده بر روی آن عبور کند. این فرد هنگام عبور از روی نرده‌ها دچار حادثه شده و انتهای پای چپش در نرده‌ها گیر کرده بود. همچنین نوک نرده‌ها نیز به قسمت بالایی پای وی آسیب وارد کرده و دچار جراحت شده و همین موضوع نیز سبب شده بود تا با آتش‌نشانی تماس گرفته و درخواست کمک شود.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با بیان اینکه آتش‌نشانان با استفاده از جرثقیل فرد مصدوم را در همان حال فیکس کردند تا وزنش باعث آسیب بیشتر به او نشود. همزمان گروهی دیگر از آتش‌نشانان نیز با استفاده از دستگاه فرز نرده‌ها را برش دادند و با خارج کردن میله‌ها از بدن وی، او را برای درمان به عوامل اورژانس مستقر در محل حادثه تحویل دادند.

ملکی با بیان اینکه حادثه رخ داده برای این مرد، حادثه عجیبی بود، گفت:‌اما در گذشته نیز شاهد وقوع چنین حوادثی بودیم. لازم است که مردم برای برای رفت و آمد از محل‌های مجاز عبور کنند. گاهی عبور از میان نرده‌ها سبب گیر کردن سر و گردن افراد در میان میله‌ها می‌شود. گاهی نیز چنین حوادثی رخ می‌دهد.

وی در پایان گفت: آتش‌نشانان پس از ایمن‌سازی محل در ساعت ۲۱:۲۹ به ماموریت خود خاتمه داده و به ایستگاه بازگشتند.

 

 

منبع: فرارو

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
برای دریافت جدیدترین تعبیر خواب ها آماده اید؟ خیر بله