هنرمندان

رسوا شدن همسر ناتالی پورتمن به دلیل خیانت!

«بنجامین میلپید» رقصنده باله پس از رسوا شدن خبر خیانتش اکنون در تلاش برای نجات ازدواجش با همسرش ناتالی پورتمن است.

وقت صبح-در حواشی فستیوال فیلم کَن ۲۰۲۳، ناتالی پورتمن برای اکران فیلم جدیدش «می، دسامبر» به همراه همسرش در این فستیوال حضور داشت، پاپاراتزی‌های فرانسه با تعقیب بنجامین میلپید همسر ناتالی پورتمن متوجه شدند او و «کامیل اتین»، فعال آب و هوای فرانسوی هر دو ساعت‌ها از روز را در یک آپارتمان سپری می‌کنند.

و در طول برگزاری جشنواره کَن بارها یکدیگر را به صورت مخفیانه ملاقات کرده‌اند، پس از انتشار تصاویر دیدار میلپد با کامیل اتین ۲۵ ساله‌ شایعاتی مبنی بر خیانت او به ناتالی پورتمن در بین رسانه‌ها منتشر شد.

پس از گذشت چند روز اکنون این شایعات توسط منابع نزدیک به این زوج تایید شد.

به گزارش گروه ترجمه وقت صبح،منبعی نزدیک به این زوج در مصاحبه با پیج سیکس گفت:«پس از انتشار تصاویر خیانت، بنجامین سعی کرده است تا وقت بیشتری را در کنار همسر و بچه‌هایش سپری کند و در طول این مدت او خانواده‌اش به هیچ وجه ترک نکرده است.

بنجامین نهایت تلاشش را می‌کند تا دوباره همه چیز را درست کند و مورد لطف و بخشش ناتالی قرار گیرد، اون واقعا عاشق همسر و بچه‌هاشه.

ناتالی آدم بسیار محافظه کاریه و اصلا دوست نداره درباره مسائل خصوصی زندگیش با کسی بخصوص رسانه‌ها صحبت کنه، تنها هدف اون در این روزها محافظت از بچه‌هاشه.»

ناتالی پورتمن و بنجامین میلپید در اکتبر ۲۰۰۹ با هم آشنا و در آگوست ۲۰۱۲ ازدواج کردند، به گزارش وقت صبح حاصل این ازدواج یک پسر دوازده ساله به نام اَلف و یک دختر پنج ساله نام آمیلیا است.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
برای دریافت جدیدترین تعبیر خواب ها آماده اید؟ خیر بله