سامانه بارشی جدید فردا وارد کشور می‌شود

فریبا گودرزی امروز (چهارشنبه) به ایرنا گفت: برای روز جمعه برف و باران در کردستان ، آذربایجان غربی ، کرمانشاه ، ایلام ، لرستان ، خوزستان و البرز مرکزی پیش بینی می شود.

 

وی ادامه داد: در روزهای شنبه و یکشنبه بارش ها به سمت جنوب غربی ادامه دارد و در روزهای پنجشنبه و جمعه وزش باد جنوب در استان های ساحلی دریای خزر و اردبیل می وزد.

سامانه بارشی جدید فردا وارد کشور می‌شود

گودرزی گفت: امروز و فردا جو پایداری در بیشتر مناطق کشور حاکم است و باعث می شود آلودگی هوا در شهرهای صنعتی و پرجمعیت از جمله کرج ، تهران ، قم ، اراک ، اصفهان ، تبریز و مشهد ادامه یابد.

 

وی گفت: روز پنجشنبه در استان های واقع در غرب و شمال غرب و جمعه و شنبه در استان های واقع در مناطق مرکزی و سپس شمال شرقی کشور میزان آلودگی هوا ناشی از وزش باد کاهش می یابد.

 

به گفته گودرزی ، وزش باد شدید روز جمعه در شمال خراسان ، رضوی و سمنان ظاهر می شود و سواحل غربی دریای خزر نیز در روزهای پنجشنبه و جمعه مواج و طوفانی خواهد بود.
کارشناس سازمان هواشناسی افزود: آسمان امروز تهران کمی ابری و غبارآلود پیش بینی می شود و حداکثر دما ۱۱ درجه بالای صفر خواهد بود و از فردا وزش باد باعث آلودگی پایتخت می شود.

منبع:

https://www.beytoote.com/news/social/tnews11068585.html

درباره‌ی آپ زون

حتما ببینید

رسول پناه نمی‌رود؛ تصمیم یحیی چیست؟

رسول پناه نمی‌رود؛ تصمیم یحیی چیست؟

به گزارش “ورزش سه” ، یحیی گل محمدی که بار دیگر اختلافات خود را با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *