هنرمندان

عکسی باورنکردنی از بهاره رهنما در لاغرترین حالت ممکن/ تصویر

تصویری از بهاره رهنما در فضای مجازی منتشر شد که در لاغرترین حالت ممکن است.

به گزارش وقت صبح به نقل از سلام نو، تصویری از بهاره رهنما بازیگر جنجالی ایرانی در فضای مجازی در حالتی منتشر شد که او بسیار لاغر است و چهره اش به کلی تغییر کرده است.

تصویری از بهاره رهنما بازیگر جنجالی ایرانی در فضای مجازی در حالتی منتشر شد که او بسیار لاغر است و چهره اش به کلی تغییر کرده است.

بالا بردن سطح آگاهی مردم درباره ایدز با حرف های بهاره رهنما

بازیگر فیلم «ورود آقایان ممنوع»، گفت: نپرداختن به مقوله‌ای چون ایدز در سینما و تلویزیون ناشی از یک پنهان‌کاری ناگفته در سطوح مدیریت فرهنگی است.

بهاره رهنما درباره اینکه چه دلیلی در این سال‌ها در سینما و تلویزیون وجود داشته که کمتر فیلم و یا سریال درباره بیماران مبتلا به ایدز ساخته شده است، اظهار داشت: متاسفانه عزم جدی در سطوح بالای مدیریت فرهنگی کشورمان وجود دارد که درباره برخی از واقعیت‌های موجود جامعه پنهان کاری شود.

وی ادامه داد: در این سال‌ها شاهد بودیم درباره همین بیماری ایدز و برخی اختلالات جنسیتی به شکل گسترده‌ای نوعی پنهان کاری در بدنه مدیریت فرهنگی ما وجود داشته است و همین باعث شده که سینما و تلویزیون سراغ تصویرسازی در این باره نروند.

بازیگر فیلم «سن پطرزبورگ» با اشاره به این مسئله که با پنهان کاری نمی‌شود تا ابد صورت مسئله را پاک کرد و باید به شهروندان آگاهی داد، گفت: نسل جوانی در جامعه داریم که نسبت به معضلاتی مثل بیماری ایدز ناآگاه هستند و نمی‌دانند با چه خطراتی روبه رو هستند. در حالی که همه ما وظیفه داریم آن‌ها را آگاه کنیم.

وی ادامه داد: اگر به جوانان و نوجوانان درباره این بیماری آگاهی درستی دهیم و شرایطی را فراهم آوریم که جوانان هم در باره چگونگی ابتلا به ایدز بدانند و هم درباره راههای پیشگیری از آن، یقین بدانید که رفته رفته هم کاهش ابتلا به ایدز را شاهد خواهیم بود و هم رفتار منطقی‌تر با بیماران مبتلا به اچ. آی. وی.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
برای دریافت جدیدترین تعبیر خواب ها آماده اید؟ خیر بله