هنرمندان

عکس/ بازگشت متفاوت دنیز دایی به فضای مجازی

دنیز دایی دختر ارشد علی دایی پس از مدت های طولانی تصویری ساده و به دور از حواشی در صفحه شخصی اش برای مخاطبان اش منتشر کرده است.

وقت صبح- دنیز دایی دختر ارشد علی دایی است که مدت های طولانی است که از دوران کودکی به همراه مادرش در انگلیس زندگی می کند.

البته در این چند سال اخیر و پس از مصاحبه خبرساز علی دایی با عادل فردوسی پور درباره تایید این موضوع، دنیز بیش از پیش در مرکز توجه کاربران قرار گرفت.

هرچند پس از این ماجرا بود که رفته رفته به تعداد دنبال کنندگان او در اینستاگرام اضافه شد. و حالا او این روزها به یک اینفلوئنسر و چهره مشهور در شبکه های اجتماعی بدل شده است.

عکس/ بازگشت متفاوت دنیز دایی به فضای مجازیبا این حال چند ماهی است که دنیز خودخواسته از فضای مجازی فاصله گرفته است و فعالیت خاصی در صفحه شخصی اش انجام نمی دهد.

در همین‌ راستا حالا و بعد از مدت های طولانی دختر اسطوره فوتبال ایران تصویری ساده و به دور از جنجال در صفحه اینستاگرام اش منتشر کرده است.

البته دنیز در این استوری با مطلب کوتاهی به تنیس بازی کردن اش هم اشاره کرده است.

بخوانید: با دیدن چهره مادر بزرگ لاکچری “دنیز دایی” برق از سرتان می پرد/ عکس

آپشن آنچنانی دنیز دایی برای حیوان خانگی عجیب اش

به گزارش وقت صبح، دنیز دایی دختر بزرگ علی دایی بعد از فعالیت های گسترده اش در شبکه های اجتماعی، مدتی است که از این فضا فاصله گرفته است.

او که به سبب شهرت پدرش به یک اینفلوئنسر در فضای مجازی بدل شده در یک سال اخیر نزدیک به سیصد هزار دنبال کننده را با خود همراه کرده است.

البته برخی از کاربران معتقدند اغلب کسانی که دنیز را در صفحه شخصی اش دنبال می کنند از علاقه مندان پر و پا قرص علی دایی هستند.

با این وجود دختر اسطوره فوتبال ایران در همین مدت کوتاه هم توانسته با انتشار مطالب جالبی طرفداران خاص خودش را پیدا کند.

در همین‌ راستا دنیز دایی به تازگی و بعد از مدتی طولانی تصویر جالبی را در صفحه شخصی اش منتشر کرده است.

او در یک استوری از حیوان خانگی بامزه اش که یک سگ کوچک است رونمایی کرده و او را به نام بن بن خطاب کرده است.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
برای دریافت جدیدترین تعبیر خواب ها آماده اید؟ خیر بله