هنرمندان

عکس جذاب از شوهر خیلی خوشتیپ نیلوفر پارسا

نیلوفر پارسا از بازیگرهای موفق و جذاب است که با سریال آوای باران معروف شد .

توی عرصه ی هنر و بازیگری بعضی وقت ها کارگردان ها اقدام به معرفی و آووردن چهره های جدید میکنن و به نوعی یه فرصت برای دیده شدن اون افراد ایجاد میکنن، که بعضی وقتا این فرصت میتونه طلایی ترین موقعیت ممکن برای اون چهره های جدید باشه، چرا که این ترفند بعضی وقت ها به قدری خوب میگیره که اگر بگیم یه شبه آدم تبدیل به ستاره میشه بیراه نگفتیم، مثلا احتمالا سریال دلنوازان رو یادتون باشه، اون موقع هنوز مردم از دنیای تلویزیون اینقد فاصله نگرفته بودن، این سریال به خاطر داستانش و استفاده از بازیگرهای جوون و خوش چهره حسابی ترکوند و موندگار شد و تبدیل به یه نردبون برای همه ی بازیگرایی شد که تویه این سریال بودن و به نوعی جرقه و استارتی بود برای پیشرفتشون مثل سحر خانوم قریشی.

حالا اگر یادتون باشه یه سریال دیگه هم بود که کارگردان تویه اون سعی کرده بود که بازیگر تازه نفس بیاره تو میدون، که یکی از این بازیگرهای تازه نفس نیلوفر پارسا بود تویه سریال آوای باران، که نقش یه دختر خبیث و سرکش رو بازی میکرد و الحق هم میشه گفت که خانوم حسابی موفق عمل کرد و یه عالمه طرفدار پیدا شد که با این نقش همذات پنداری کردن! که این هنر بازیه نیلوفر خانوم رو میرسونه که چطور باعث شده مردم یه نقش منفی رو دوست داشته باشن! بعد زا این سریال خب همه منتظر بودن که خانوم پارسا رو تویه سریال های دیگه ببینن، آخه میدونین که این موضوع تویه تلویزیون طبیعیه که یه بازیگر وقتی تویه تلویزیون میاد رو کار دیگه به این راحتیا ولش نمیکنن اهالیه تلویزیون مثل محسن افشانی که یه مدت اصلا صدا و سیما رو فتح کرده بود، ولی راجبه نیلوفر خانوم این موضوع اتفاق نیفتاد، البته که همچنان فعالیت هنری دارن و در این عرصه مشغولن، از اینا که بگذریم نیلوفر خانوم یه پیج داره تو اینستا که حسابی شیک و پیکه و یه عالمه پست لاکچری توش داره و حسابی اکتیوه حالا تازگی ها هم یه پست فوق زیبا گذاشته که مخاطبا واکنش های بامزه ای نسبت بهش داشتن، که در ادامه بیشتر براتون میگیم.

وقتی زیبا باشی با گونی هم جذابی! نیلوفر خانوم یکی از بازیگرهای خوشگل و جذابه که در عین حال یه نمک خاصی هم توی چشماش داره که آدم رو به خودش جذب میکنه، حالا خانوم خانوم ها از پیجش برای به رخ کشیدن این زیبایی حسابی استفاده میکنه و عکس های خفن و حسابی لاکچری از خودش پست میکنه، که اکثرا هم ویو نابی هستن و خفن، اگر هم به اکثر عکس هایه این خانوم زیبارو نگاه کنید، میبینید که کلا عادت داره فیگور گنگ بگیره، ابروشو بده بالا و یه جوری با جذبه به دوربین نگاه کنه که ناخودآگاه آدم رو مات خودش کنه! پس با همه ی این اوصاف میشه گفت که خانوم حسابی هم خوش عکس تشریف دارن.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
برای دریافت جدیدترین تعبیر خواب ها آماده اید؟ خیر بله