هنرمندان

نگاهی به مجموعه جواهرات فوق لاکچری جورجینا رودریگز + تصاویر

جورجینا رودریگز ۲۹ ساله که بیشتر به عنوان شریک زندگی کریستیانو رونالدو شناخته می شود، مجموعه جواهراتی دارد که باعث حسادت همسران افراد مشهور در سراسر جهان شده است.

به گزارش سایت طلا، جورجینا رودریگز ۲۹ ساله که بیشتر به عنوان شریک زندگی کریستیانو رونالدو شناخته می شود، مجموعه جواهراتی دارد که باعث حسادت همسران افراد مشهور در سراسر جهان شده است. روز پنجشنبه، جورجینا که پیش از آشنایی با کریستیانو، یک فروشنده ساده فروشگاه گوچی بود در جشنواره فیلم کن حضور یافت و در آنجا گردنبند شوپارد باورنکردنی ۱.۲ میلیون دلاری اش را به نمایش گذاشت.

اگرچه این گردنبند شوپارد فقط برای این رویداد به او قرض داده شده است، اما مجموعه گران قیمت جواهرات او شامل یک حلقه نامزدی کارتیه ۷۴۰,۷۶۰ دلاری است که اسطوره فوتبال پرتغال به او هدیه داده و همچنین یک سرویس الماس شگفت انگیز که در برنامه نتفلیکس من جورجینا هستم (I Am Georgina) استفاده کرد که ارزش آن، حدود ۴.۹ میلیون دلار تخمین زده شده است.

مجموعه مستند نتفلیکس درباره او، نگاهی اجمالی به زندگی شخصی اش و جزئیات لاکچری زندگی او داشته است. در تبلیغ مستند من جورجینا هستم، او یک سرویس الماس شگفت انگیز ۳.۳ میلیون دلاری با یک گردنبند خیره کننده، گوشواره و حلقه را به نمایش می گذارد.

در صحنه دیگری که جورجینا در حال عکاسی است، دستبندی به دست دارد که زک استون، متخصص جواهرات، ارزش آن را حدود ۱.۲ میلیون دلار می داند و در ادامه یک انگشتر یاقوت کبود بزرگ که گفته می شود ۹۲۵,۹۵۰ دلار ارزش دارد در انگشت جورجینا دیده می شود.

در سال ۲۰۲۱، رونالدو یک حلقه نامزدی به جورجینا هدیه داد که گفته می شود قیمت آن ۷۴۰,۷۶۰ دلار است.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
برای دریافت جدیدترین تعبیر خواب ها آماده اید؟ خیر بله