وضعیت آلودگی هوا خطرناک شده است/ برای کاهش ساعت کاری و تعطیلی اقدام شود

به گزارش ایسنا ، عباس شاهسونی با اشاره به شرایط خطرناک آلودگی هوا در تهران و شهرستانها گفت: انجام هرگونه فعالیت سنگین ورزشی و ورزش در فضای باز در شرایط فعلی آلودگی هوا به جای کمک به سلامتی افراد ، برای سلامتی آنها خطرناک است. ” است. بنابراین به هیچ وجه در تهران به فعالیت های ورزشی نپردازید.

 

وی افزود: به ویژه اکنون که شهر تهران در وضعیت بسیار ناسالم قرار دارد و حتی مرحله اضطراری را ترک کرده و وارد مرحله خطرناکی شده است. در حال حاضر شرایط آلودگی در تهران بسیار نامساعد است.

وضعیت آلودگی هوا خطرناک شده است/ برای کاهش ساعت کاری و تعطیلی اقدام شود

شاهسوني تاكيد كرد: اگر اقدام جدي براي كاهش منابع آلودگي و كاهش مواجهه با مردم صورت نگيرد ، ما واقعاً نگران بهداشت عموم مردم و بروز شرايطي از جمله حادثه ناگوار در تهران و ساير كلانشهرها هستيم.

 

وی با بیان اینکه باید منابع تولید گازهای گلخانه ای مانند سوزاندن مازوت در نیروگاه ها در این شرایط شناسایی و در عین حال ممنوع باشد ، گفت: به منظور کاهش میزان تماس افراد با آلودگی هوا و اقداماتی از جمله کاهش ساعات کار ، تعطیلی و غیره باید فوری انجام شود. در شرایطی که نفس کشیدن امکان پذیر نیست و شرایط آلودگی هوا بسیار نامساعد است و در وضعیت ناسالم قرار داریم ، باید اقدامات فوری برای کاهش منابع آلودگی و کاهش مواجهه با مردم انجام شود.

شاهسوني گفت كه مردم بايد در اين شرايط آب و هوايي در خانه بمانند و هرگونه فعاليت غيرضروري در خارج از خانه را به حداقل برسانند. “با توجه به ثبات هوا ، پیش بینی می شود که این شرایط تا روز جمعه و حتی تا ادامه هفته آینده ادامه داشته باشد. در هر صورت ، ما به وضعیتی رسیده ایم که نیاز به اقدام فوری برای کاهش غلظت آلاینده ها و کاهش قرار گرفتن در معرض افراد در آلودگی هوا.

منبع:

https://www.beytoote.com/news/medical-news/banews78780.html

درباره‌ی آپ زون

حتما ببینید

خط تلفن شانس در چین چه قیمتی دارد؟

خط تلفن شانس در چین چه قیمتی دارد؟

به گزارش اعتمادآنلاین ، رسانه های عربی گزارش دادند که شماره تلفنی که به دلیل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *