هنرمندان

آقای بازیگر مشهور به دیدار خانواده نامزد جدیدش کایلی جنر رفت!

تیموتی شالامی در اوج جنجال رابطه احساسی جدیدش با کایلی جنر با خانواده کارداشيان-جنر ملاقات کرده است.

وقت صبح– تیموتی شالامی بازیگر مشهور هالیوودی به دیدار خانواده نامزد جدیدش کایلی جنر رفته است!

به گزارش گروه ترجمه وقت صبح، پس از انتشار شایعاتی مبنی بر رابطه احساسی میان کایلی جنر و بازیگر هالیوودی تیموتی شالامی حالا به نظر می‌رسد این ستاره برنامه تلویزیونی کارداشیان‌ها او را به خانواده مشهورش معرفی کرده است.

بر اساس گزارش‌ها، کایلی جنر موافقت خانواده‌اش را برای نامزدی با ستاره هالیوود تیموتی شالامی دریافت کرده است.

گفته می‌شود که این دو پس از شرکت در فشن شوی ژان پل گوتیه در ژانویه رابطه عاشقانه خود را آغاز کردند. اکنون به نظر می‌رسد که تیموتی با مادر کایلی، کریس جنر و خواهرش کندال جنر، ملاقات کرده است.

یک منبع نزدیک اعلام کرده است که این خانواده مشهور نامزد جدید کایلی را «کاملاً تأیید می‌کنند» زیرا این خانم میلیاردر 25 ساله سرانجام با فردی آشنا شده است که «لبخند بر لب‌های او می‌آورد».

نظر اعضای خانواده کارداشیان-جنر درباره نامزد جدید کایلی!

پیش از شایعه رابطه او با ستاره فیلم «Dune» کایلی با تراویس اسکات خواننده رپ ازدواج کرده بود. این زوج سابق دو فرزند دارند. استورمی پنج ساله و ایر یک ساله.

«برخی از اعضای خانواده کارداشيان با تیموتی از جمله کریس و کندال آشنا شده‌اند. آن‌ها واقعاً او را دوست دارند و فکر می‌کنند که او با تمام کسانی که کایلی در گذشته قرار گذاشته متفاوت است.

او حس شوخ طبعی خوبی دارد و باعث می‌شود که او لبخند بزند که مهمترین چیز است. به گزارش وقت صبح آن‌ها دوست دارند ببینند او چقدر خوشحال است و رابطه احساسی آن‌ها را کاملا تایید می‌کنند.«

تایید خانواده پس از آن صورت گرفت که کایلی و تیموتی برای اولین بار از زمان شروع شایعات قرار گذاشتن در کنار یکدیگر دیده شده‌اند.

این زوج در لس آنجلس و در خانه تیموتی در بورلی هیلز با همدیگر ملاقات کنند. کایلی در این تصاویر در کنار تیموتی و خواهر بزرگترش پائولین دیده شده است.

به گزارش یک منبع نزدیک، این زوج «بیش از شش روز در هفته» را با هم سپری میکنند و در حال شناخت بهتر یکدیگر هستند. با این حال این منبع تاکید کرده است که تمرکز اصلی کایلی مادر بودن است.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
برای دریافت جدیدترین تعبیر خواب ها آماده اید؟ خیر بله