هنرمندان

الیکا ناصری با فاز مدلینگ اومد اینستا؛ ایشون همون ابرای یاغی هستنا!

الیکا ناصری رو شاید به اسم نشناسید، چرا که خانوم بازیگر تا به حال تنها در یک پروژه به طور علنی و مشهور بازی کرد و اون کاری نیست جز سریال شبکه خانگی “یاغی”. که سال گذشته پخش میشد. یادتونه که یاغی اول اونقدری خوب و درجه یک ساخته شد که توقع مخاطب سر به فلک کشید اما چیزی نگذشت که انگاری نویسنده جان خسته شد و کمی تا قسمتی زد تو جاده خاکیای عجیب غریب. این روزند اونقدری پیش رفت که دیگه از یه جایی به بعد بسیاری از مخاطبین زده بودن تو کار تمسخر سریال و مواردی اینچنین! الیکا ناصری نیز در این کار نقش اون سوژه صالیه رو داشت که کل سریال حول محورش میچرخید ولی خب خودش اونقدری تو داستان نبود! الیکا ناصری کاراکتر اَبرا رو ایفا کرد که خب باید گفت خانوم بازیگر جوانِ ما به خوبی از پسش کارش بر اومد و دونستن هوادارای بسیاری رو هم جذب خودش نه.

الیکا ناصری رو حالا می بینیم که در اینستاگرام فعالیت داره و با انتشار تصاویر مختلف از اونچه که در واقعیت هست رونمایی ساخته. الیکا بانو اما این مدلیه که به مانند بسیاری، بر وی انتشار عکس و حاشیه تکیه نکرده و خیلی پشت بند هم پست و استوری نمیذاره! بلکه اونچه که از دلش بر میاد رو هر چند وقت یکبار به اشتراک میذاره و تمام! الیکا ناصری مثلا در آخرین پستی که منتشر کرد یه ژستی مخصوص به عکسای داشت که خب نشون میداد خانوم خانوما این کاره هستند و با دوربین حرفه ای کاملا آشنا!

الیکا ناصری دختر نچرال سینما! خانوم اینجوری خودشو کرد محبوووب دل! خب همونطور که تو تصاویر هم مشخص بود و دیدین، الیکا ناصری چهره ای نچرال و دست نخورده داره که با توجه به اینکه از فیلترای اینستاگرامی هم به دوره و آرایش خیلی خاصی هم نمیکنه نشون میده که اعتماد به نفس خوب و بالایی داره. میدونید که این روزا دیگه مد شده خانومیا بازیگر به قدری با فیسشون ور میرن و تغییرش میدن که گویی اصلا این شخص کسی دیگر بوده و حالا این شخصیت جدیده! مثلا دیدین که نیوشا خانوم ضیغمی تو هییییچ یکی از تصاویر خود بی میکاپ نیستن و یا اصلا جایی تو چهرشون باقی نگذاشتن که عمل و پروتز داشته باشه. ولی از طرفی هم هستند بازیگرانی همچون سارا و نیکا فرقانی که از سن و سالی بسیار پایین شروع به میکاپ هایی غلیظ کردند و دست اخر چیزی موند برای این افراد جز حاشیه؟ هیچ!

 

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
برای دریافت جدیدترین تعبیر خواب ها آماده اید؟ خیر بله