اخبار روز

تجاوز به دختر نوجوان در پوشش مسافرکش

او در تحقیقات گفت: به دیدن یکی از دوستانم رفته بودم و زمانی که از خانه او بیرون آمدم به انتظار تاکسی ایستادم، اما در آنجا تاکسی گیرم نیامد. حتی درخواست خودروی اینترنتی دادم، ولی بی‌فایده بود. ۲۰ دقیقه‌ای منتظر ماندم، ولی خبری نشد که ناگهان دو پسر سوار بر خودروی ال ۹۰ جلوی پایم توقف کردند.

به گزارش ایران، او ادامه داد: آن‌ها خودشان را مسافربر معرفی کردند و زمانی که با سوار شدن مخالفت کردم یکی از آن‌ها از دور کارت شناسایی‌اش را نشانم داد و گفت مزاحم نیست و مسافرکشی می‌کند. من هم که خیلی منتظر تاکسی بودم به ناچار سوار شدم، اما ال ۹۰ سواران پس از طی مسافتی به محلی خلوت رفته و یکی از آن‌ها به صندلی عقب آمد و چاقویی زیر گلویم قرار داد. او مرا کتک زد و بعد هم مرا به خانه‌ای در جنوب تهران بردند. آنجا مرا مورد تجاوز قرار داده و تهدید کردند که در این مورد با کسی حرف نزنم.

با شکایت دختر نوجوان تحقیقات به دستور بازپرس شعبه هفتم دادسرای امور جنایی پایتخت آغاز شد. کارآگاهان به بازبینی دوربین‌های مداربسته اطراف محل پرداخته و در نهایت موفق شدند با شناسایی خودروی ال ۹۰، شماره پلاک آن را پیدا کنند و با استعلام هویت مالک، یکی از متهمان را دستگیر کردند.

در ادامه تحقیقات دومین متهم نیز بازداشت شد، اما پسران جوان منکر تجاوز بوده و ادعای عجیبی را مطرح کردند: به همراه دوستم در حال عبور از خیابان بودیم که ناگهان یک خودروی پژو ۲۰۶ در نزدیکی خودروی‌مان توقف کرد. دختر جوانی با هراس در خودرو را باز کرد و خود را از خودرو به بیرون انداخت. او فریاد کمک‌خواهی داشت و مدعی بود که او را دزدیده‌اند. راننده پژو با دیدن ما فرار کرد و ما هم دختر نوجوان را به آدرسی که به نظر می‌رسید محل زندگی‌اش است رساندیم و از ماجرای تجاوز خبری نداریم.

در ادامه نیز خانه‌ای که شاکی مورد آزار و اذیت قرار گرفته بود شناسایی شد و بررسی‌ها نشان می‌داد که پسر جوانی با مدارک جعلی آن را برای ساعاتی اجاره کرده است. گرچه متهمان منکر تجاوز بودند و سناریوی دیگری را مطرح کردند، اما تحقیقات پلیسی حکایت از ربودن دختر نوجوان و تجاوز به او دارد.

به دستور بازپرس جنایی پرونده برای رسیدگی به تجاوز به دادگاه کیفری استان تهران ارجاع شد و در رابطه با آدم‌ربایی در شعبه هفتم دادسرای ناحیه ۲۷ مورد رسیدگی قرار گرفت.

منبع: فرارو

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
برای دریافت جدیدترین تعبیر خواب ها آماده اید؟ خیر بله