هنرمندان

ترلان پروانه و دوستای خوشگلتر از خودش | ترلان پروانه از رفیقای جذابش رونمایی کرد

پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس: ترلان پروانه به تقلید از سحر قریشی گلویش را پیریسینگ کرد. ترلان پروانه بازیگر جوان و زیبای ایرانی است که از کودکی به حرفه بازیگری مشغول شد. ترلان پروانه اکنون نیز در فیلم‌های بسیاری بازی می‌کند. ترلان پروانه همچنین حواشی بسیاری را نیز برای خود ایجاد کرده است. چندی قبل اخباری از ارتباط و ازدواج ترلان پروانه و سعید عزت اللهی فوتبالیست منتشر شد که صحت آن را بعدا سعید عزت اللهی آشکار کرد اما گفت که دیگر با ترلان پروانه در ارتباط نیست.

ترلان پروانه بازیگر خوش چهره و محبوب سینما و تلویزیونه که اولین بار با بازی در سریال ثریا تونست توانایی هاش رو در حوزه بازیگری به رخ بکشه و طرفدارای زیادی واسه خودش دست و پا کنه. البته ترلان پروانه به عنوان یک الگو برای بازیگرایی به حساب میاد که این حرفه رو از سنین کودکی آغاز کردن و حالا دارن ثمره تجاربی که در اون سال ها به دست آوردن رو درو میکنن. ترلان پروانه این اواخر یه جوری داره تو اینستا از تیپ و استایلای خارجکیش عکس میذاره که وقتی وارد پیجش میشین تصور میکنین بیشتر وارد پیج یک مدلینگ شدین تا یک بازیگر!

میدونستی ترلان پروانه خودش فیسشو تو مواد میخوابونه؟! البته یه نکته جالبی که همواره در عکس های ترلان خانوم مورد توجه کاربران فضای مجازی قرار میگیره اینه که چه میکاپای پر و پیمون و ژَذابی همیشه رو فیس خانوم خانوما به چشم میخوره و این حجم از تطابق زیبای میکاپ با استایل و مدل موها واقعا جای تعجب داره و خیلیا براین باور هستن که این بازیگر هر دفعه واسه مراسم های مختلفی که توشون شرکت میکنه کلی هزینه میده که خوشگل موشگل بشه در حالی که اینطور نیست!

واقعیت چیزی بیان شده که فراتر از انتظارات ماست و این نشون میده که ترلان پروانه واسه اینکه بتونه از هر لحاظ برتری داشته باشه بر بقیه از هیچ کاری فروگذار نکرده. اما ترلان پروانه برخلاف انتظارات چند وقت پیش بیان کرد که تمام میکاپایی که تو مراسم های اکران روی چهره اش پیاده شده توسط خودش انجام شده و این یکی دیگه از هنرهای بازیگر جینگول ماست. در همین زمینه هم خیلیا ازش خواستن که این هنرش رو آموزش بده که خانوم خانوما با کلی کلاس و فیس تو استوری گفت که شاید این کارو انجام بده و شاید هم نده!

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
برای دریافت جدیدترین تعبیر خواب ها آماده اید؟ خیر بله