هنرمندان

تصاویر/ طراحی زیبا و گران خانه بهرام رادان و همسرش مینا

همسر بلاگر بهرام رادان به نام مینا مختاری مدتی قبل در اینستاگرامش عکسی از فضای خانه‌شان منتشر کرد که نشان‌دهنده سلیقه و البته انتخاب خوب این زوج در خرید وسایل منزل است.

به گزارش وقت صبح به نقل از چیدانه، استفاده از میز کنسول به همراه یک آینه دایره شکل چوبی، فضایی نسبتا مینیمال و در عین حال، زیبایی را شکل داده که منجر به ایجاد فضایی گرم در خانه شده.

عنصر چوب، همیشه تاثیرگذاری خود را در فضای خانه به دنبال خواهد داشت. در کنار این هم استفاده از ترکیب دو المان فلز و چوب در کنار هم به ایجاد سبک صنعتی در دکوراسیون منزل کمک کرده است.

خانه بهرام رادان و همسر مینا طراحی زیبایی داشته است.

به طور کلی باید بگوییم که در سبک صنعتی وسایل کمی وجود دارد و از مصارف غیر ضروری نیز خبری نیست.

در این اثاثیه خطوط قوی و مشخصی وجود دارد و نشانی از زرق و برق هم در آن‌ها دیده نمی‌شود.

سبک صنعتی

شما می‌توانید در سبک صنعتی منزل خود، وسایل جدید را با وسایل قدیمی ترکیب کنید.

سمساری ها، بازارهای دست دوم و حراج‌های خانگی را بگردید و از بررسی اثاثیه انداخته شده کنار پیاده رو خجالت نکشید.

خانه بهرام رادان و همسر مینا طراحی زیبایی دارد.

یکی از نکات اصلی در این سبک استفاده دوباره و متفاوت‌تری از وسایل قدیمی است. این یعنی در سبک صنعتی، جعبه‌های چوبی تبدیل به میز می‌شوند. کمدهای فلزی قدیمی برای انبارکردن مورد استفاده قرار می‌گیرند و نردبان‌های کهنه نیز نقش قفسه را پیدا می‌کنند.

در واقع باید بگوییم که سبک صنعتی مرز میان زباله و گنج را محو کرده و در میان روزمره‌ترین وسایل نیز کاربرد و زیبایی لازم را به نمایش می‌گذارد.

در این سبک شما با وسایلی رو به رو می‌شوید که فرم‌های جالب و خطوط قوی دارند. از میزهای ماشین تحریر گرفته تا پیچ و مهره‌های بزرگ، همه و همه می‌توانند بر قدرتی که مشخصه این سبک است اضافه کنند. اگر کمی کهنه باشند هم که چه بهتر.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
برای دریافت جدیدترین تعبیر خواب ها آماده اید؟ خیر بله