هنرمندان

جنیفر لارنس، بازیگر مشهور هالیوود: خیانت نکردم!

جنیفر لارنس بازیگر مشهور به شایعات مبنی بر رابطه با همبازی خود لیام همسورث، زمانی که او ازدواج کرده بود، پرداخته است.

وقت صبح– جنیفر لارنس بازیگر 32 ساله تایید کرده است که دلیل جدایی لیام همسورث و مایلی سایرس نبوده است!

به گزارش گروه ترجمه وقت صبح، جنیفر لوپز خانم بازیگر برنده گلدن گلوب رابطه نامشروع با همبازی خود در فیلم «هانگر گیمز» را تکذیب کرد.

این خانم بازیگر که به تازگی مهمان یک مصاحبه رادیویی بود از فرصت برای دفاع از خودش استفاده کرد.

پس از پیش کشیده شدن خاطر گمانه زنی‌ها مبنی بر اینکه همسورث 33 ساله با او به همسرش سایروس 30 ساله خیانت کرده است، جنیفر فرصتی برای دفاع از خودش پیدا کرد. این بازیگر 32 ساله ادعا کرد: «ابدا درست نیست. تمامش شایعه است.»

جنیفر لارنس اشاره کرد که رابطه او و همسورث جدی نبوده است و این زوج سال‌ها پس از فیلمبرداری این فیلم‌ها از یکدیگر جدا شدند.

ازدواج خانم خواننده و آقای بازیگر بار دیگر تیتر خبرها شد!

انتشار موزیک ویدیو جدید مایلی سایرس به نام «گل‌ها» در ماه می سال جاری به این شایعات دامن زد. طرفداران معتقدند بودند او با پوشیدن لباسی طلایی یادآور ظاهر جنیفر رانس در اولین اکران این سری فیلم‌ها شده است.

لارنس همان زمان نیز این شایعات را رد کرده بود. جنیفر معتقد است این لباس طلایی رنگ تنها یک تصادف و کاملا اتفاقی بوده است.

جنیفر لارنس در سال 2019 با کوک مارونی، صاحب یک گالری هنری مشهور ازدواج کرد. به گزارش وقت صبح سایرس و همسورث نیز پس از در فیلم «آخرین آهنگ» در سال 2009 با آشنا شده و در دسامبر سال 2018 ازدواج کردند.

در آگوست سال بعد، مایلی سایرس جدایی خود از همسورث را اعلام کرد. لیام همسورث بازیگر استرالیایی نیز 11 روز بعد درخواست طلاق خود را در دادگاه ثبت کرد.

طلاق این زوج در ژانویه 2020 نهایی شد و همسورث از آن زمان رابطه‌ جدیدی با خانم مدل مشهور گابریلا بروکس را آغاز کرد. مایلی سایرس نیز در حال حاضر با نامزدش مکس موراندو در رابطه است.

ازدواج سابق مایلی سایرس و لیام همسورث در ماه ژانویه به تیتر خبرها بازگشت. زمانی که طرفداران گمان کردند آهنگ جدید او به نام «گل‌ها» درباره این ازدواج ناموفق است. مایلی سایرس در مصاحبه با مجله مد و فشن ووگ بریتانیا شخصا این گمانه زنی‌ها را رد کرد.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
برای دریافت جدیدترین تعبیر خواب ها آماده اید؟ خیر بله