هنرمندان

عکس/ لقب افسانه ای رسول خادم به ناهید کیانی پس از قهرمانی

رسول خادم قهرمان اسبق المپیک با انتشار یادداشت کوتاهی در صفحه اینستاگرام اش، لقب ویژه ای به ناهید کیانی قهرمان تکواندوی جهان داده است.

وقت صبح- قهرمانی پر افتخار ناهید کیانی در رقابت های ۲۰۲۳ جهان واکنش های متفاوتی را از سوی چهره های مطرح کشور در پی داشته است.

چرا که این چهره برجسته تکواندو، برای اولین بار در تاریخ تکواندوی بانوان ایران توانست مدال طلای جهانی این رشته را با قاطعیت از آن خود کند.

در همین خصوص حالا رسول خادم قهرمان اسبق المپیک و جهان با منتشر کردن یادداشت خاصی در صفحه مجازی اش، لقبی افسانه ای به ناهید کیانی داده است.

اسطوره کشتی ایران در این استوری حمایتی با انتشار تصویری از لحظه قهرمانی کیانی خطاب به او نوشت: طلای بانوان جهان در تکواندو برای گرد آفرید…

عکس/ لقب افسانه ای رسول خادم به ناهید کیانی پس از قهرمانی

کار عجیب تلویزیون پس از قهرمانی ناهید کیانی

به گزارش فرهیختگان، پس از قهرمانی تاریخی بانوی ایرانی در مسابقات جهانی تکواندو، اتفاقی در پخش تلویزیونی رخ داد که به نظر می‌رسد ضرورت تولید اثر موسیقایی جدید را به رخ کشید.

طبعا تلویزیون کشورمان نیز از این اتفاق خرسند بود و با وجود آن که مسابقه‌ها در روز خاصی پخش می‌شد، یکی از قطعه موسیقی‌های تولید شده متناسب با قهرمانی ورزشکار ملی‌پوش ایران را پخش کرد.

اما نکته قابل توجه در متن ترانه این قطعه بود که خطاب آن به «مرد» فداکار و از خود گذشته‌ای بود که برای بالا بردن پرچم جمهوری اسلامی ایران در عرصه جهانی تلاش کرده و موفق شده است.

به نظر می‌رسد با توجه به روند رو به افزایش افتخار آفرینی و مدال‌ آوری زنان ورزشکار ایرانی در عرصه‌های جهانی و بین‌المللی، دفتر شعر و موسیقی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران باید متناسب با موفقیت و مدال‌ آوری‌ های بانوان ورزشکار ایرانی نیز قطعه موسیقی و سرود قهرمانی با شعر متناسب تولید کند.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
برای دریافت جدیدترین تعبیر خواب ها آماده اید؟ خیر بله