هنرمندان

همسر دوم شهاب حسینی توبه کرد؟ + عکس با چفیه

پایگاه خبری خانه فوتبال: شهاب حسینی ستاره کم نظیر سینمای ایران در 14 بهمن ماه سال 1352 در تهران متولد شد و اصالتا اهل تنکابن است. شهاب حسینی تحصیلاتش را در رشته روانشناسی دانشگاه تهران به دلیل اینکه هوای مهاجرت به کانادا را در سر داشت بعد از دو سال نیمه کاره رها کرد.شهاب حسینی اولین فرزند یک خانواده شش نفره است و یک برادر و دو خواهر دیگر هم دارد. سیدفخرالدین حسینی پدر شهاب حسینی از دبیران آموزش و پرورش بود که دستی در ترجمه و تالیف کتاب داشت و چندین رمان و کتاب ترجمه شده توسط او منتشر شد. پدر شهاب حسینی بهمن ماه سال 93 درگذشت.(Shahab Hosseini)

عکس استایل تابستونی همسر دوم شهاب حسینی ساناز ارجمند همسر دوم شهاب حسینی تصویر کاملا متفاوت از خود منتشر کرد. این چهره در روزهای اخیر با انتشار تصاویر عجیب از خود در شبکه های اجتماعی مورد توجه قرار گرفت.

اوایل امسال بود که شهاب حسینی به همراه ساناز ارجمند در یک مراسم رسمی سینمایی حضور پیدا کرد و شایعاتی در مورد آن ها شکل گرفت.

مهم ترین ادعا ازدواج شهاب حسینی با عکاس پروژه همرفیق یعنی ساناز ارجمند و طلاق اش از پریچهر قنبری بود. ادعایی که هنوز به شکل رسمی تایید و یا تکذیب نشده است. با این حال این ادعاها نیز همچنان از سوی برخی کاربران فضای مجازی مطرح می شود. حالا هم ساناز ارجمند تصویری از چند لباس عروس منتشر کرده و به شایعات تازه دامن زده است. برخی کاربران مدعی اند که او به دنبال لباس عروس مورد علاقه اش است و احتمالا مراسمی در پیش دارند..

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
برای دریافت جدیدترین تعبیر خواب ها آماده اید؟ خیر بله