اخبار روز

کشف ۶ کیلوگرم شمش طلای قاچاق

سردار محمد عارف سپهری فرمانده مرزبانی استان کردستان گفت: در راستای حراست از مرز‌ها و تشدید اقدامات کنترلی، مرزداران هنگ مرزی مریوان با انجام مجموعه‌ای از کار‌های تحقیقاتی و اطلاعاتی و بررسی همه جانبه موضوع در سطح نقاط مرزی، از قصد قاچاقچیان مبنی بر انتقال محموله طلای قاچاق به کشور مطلع شدند.

به گزارش مهر، وی افزود: در همین رابطه موضوع به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت و مرزداران با اجرای کمین و بهره گیری از تجهیزات فنی و اپتیکی در در نقطه صفر مرزی مستقر شدند.

فرمانده مرزبانی استان کردستان تصریح کرد: مأموران این فرماندهی پس از ساعت‌ها کمین با قاچاقچی که قصد ورود غیرقانونی به خاک کشور را داشت، روبرو و با اخذ موضع مناسب سد راه آن شدند و توانستند وی را دستگیر کنند.

سردار سپهری با اشاره به دستگیری بیان داشت: مرزبانان در این عملیات موفق به کشف ۶ کیلوگرم شمش طلا به ارزش ۲۶۰ میلیارد ریال شدند.

وی به اشراف و آمادگی عملیاتی مرزبانان در طول ۲۲۷ کیلومتر مرز‌های استان اشاره و اظهار داشت: به منظور برخورد قاطع با هرگونه تجاوز مرزی، تردد غیر مجاز و قاچاق کالا اقدامات گسترده‌ای در مرز‌های کردستان انجام گرفته و مأموران با بهره‌گیری از تجهیزات فنی و گشت‌های روزانه مانع هر گونه تحرک غیرقانونی خواهند شد.

منبع: فرارو

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
برای دریافت جدیدترین تعبیر خواب ها آماده اید؟ خیر بله