هنرمندان

یک خانم زیبا به عشق تراکتور پیکه را له کرد/حیف از شکیرا + عکس

دختر پاکو خمس سرمربی تیم فوتبال تراکتور اظهارات بی سابقه‌ای را علیه مدافع پیشین بارسلونا مطرح و علیه «جرارد پیکه» افشاگری کرد.

به گزارش گروه اقتصاد ورزش، «نادیا خمس» دختر پاکو خمس سرمربی تیم فوتبال تراکتور یکی از اینفلوئنسرهای اسپانیا محسوب می‌شود و دنبال کنندگان زیادی دارد.

نادیا خمس که هر از گاهی با انتشار تصاویر و پیام‌هایی خبرساز می‌شود، این بار با افشاگری از ارتباط کوتاه مدتش با جرارد پیکه مدافع سابق تیم فوتبال بارسلونا و تیم ملی اسپانیا به یکی از سوژه‌های خبری در رسانه‌های ورزشی اسپانیا تبدیل شده است.

نادیا این بار ویدئویی از خودش منتشر کرد که در آن تاکید می‌کند بعد از دیدار با پیکه، از رفتارهای او شرمنده شده است. دختر سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: برای من پیکه فردی نبوده است که بخواهم به او احترام بگذارم زیرا با دیگران رفتار خوبی نداشته است. یک بار با او در اتومبیل بودم و او فکر می‌کرد بسیار خوب است که از تمام چراغ‌های راهنمایی رد شود. چرا؟ نمی‌دانم اما به نظر او درست بود. علاوه بر این، او با سرعت ۱۰۰ کیلومتر در ساعت وارد یک پارکینگ شد.»

نادیا خمس سپس به بی احترامی پیکه به نگهبان پارکینگ اشاره کرد و اینکه با خودش گفته است که اینجا چه کار می‌کند. او گفت: «باورم نمی‌شد. او مرا شرمنده کرد. او فردی نیست که به او اعتماد کنم. فکر می‌کنم اولین و آخرین باری بود که این شخص را می‌دیدم.»

این افشاگری بی سابقه در حالی صورت می‌گیرد که کمتر از یک ماه پیش جرارد پیکه در یک برنامه اینترنتی اظهاراتی را بر زبان آورد که خیلی‌ها آنها را بی احترامی به پاکو خمس تلقی کردند. پیکه که میهمان یکی از یوتیوبرهای اسپانیا بود، در پاسخ به سئوال یکی از میهمانان درباره اینکه آیا می‌داند خمس در ایران مربی چه تیمی است؟ گفت: «نه. بگو، چه تیمی؟»

نام بردن از تراکتور از سوی مخاطب پیکه، خنده مدافع سابق بارسلونا را به دنبال داشت چرا که او تصور می‌کرد با او شوخی می‌کنند.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
برای دریافت جدیدترین تعبیر خواب ها آماده اید؟ خیر بله